WYNIKI 2-KOLEJKI PLHR 2014 – GRUPA CENTRALNA

JA | Wysłany niedziela, Maj 25th, 2014

20140524_Malbork_ŁKHWyniki 2-kolejki PLHR 2014 / GRUPA CENTRALNA
1.  ŁKH Łódź – Bombers Malbork 9:5
2.  Kobra Brwinów – Drachma Bielsko-Biała 10:2
3. Kobra Brwinów – ŁKH Łódź 9:6
4. Drachma Bielsko-Biała – ŁKH Łódź 5:7
5. Drachma Bielsko-Biała – Bombers Malbork 9:6
6. Bombers Malbork – Kobra Brwinów 3:13

(foto) Kobra Brwinów (Malbork – 24.05.2014)
Stoją od lewej: Laskowski Tomasz, Oprządek Marcin, Rybarczyk Jarosław, Janiszek Arkadiusz
Klęczą od lewej: Janiszek Radosław, Główka Michał, Rongiers Radosław
Siedzi: Gutkowski Krzysztof
Brak: Komorski Wojciech (grał w dwóch pierwszych spotkaniach)

Strzelcy bramek KOBRA – 24.05.2014 (32  bramki) :
12 – Rongiers Radosław
8– Główka Michał
4 – Rybarczyk Jarosław
4 – Janiszek Radosław
2 – Laskowski Tomasz
2 – Komorski Wojciech

Strzelcy bramek KOBRA po 2 kolejkach (66 bramek) :
14 – Główka Michał
12 – Rongiers Radosław
9– Rybarczyk Jarosław
7 – Janiszek Radosław
6– Laskowski Tomasz
6 – Kicman Paweł
5 – Ryśniak Mikołaj
5– Komorski Wojciech
2 – Stworowski Jakub

     GRUPA CENTRALNA (po 2 kolejkach)
1. Kobra Brwinów 12
pkt., bramki 66:17  (+49)
2. ŁKH Łódź 8 pkt.
3. Drachma Bielsko-Biała 4 pkt.
4. Bombers Malbork 0 pkt.

 

INNE WYNIKI 2-kolejki:

  GRUPA PÓŁNOCNA:
MAD DOGS StoczniowiecRebel Sport Ggdańsk 13:1
MH Automatyka Dragons Gdańsk – Roller Chojnice 14:6
MH Automatyka Dragons Gdańsk MAD DOGS Stoczniowiec 2:14
Rebel Sport Gdańsk – Roller Chojnice 3:6
MAD DOGS Stoczniowiec – Roller Chojnice 16:2
MH Automatyka Dragons Gdańsk – Rebel Sport Ggdańsk 10:5
(po 2 kolejkach)
1.  Mad Dogs Stoczniowiec  11 pkt.
2.  MH Automatyka Dragons Gdańsk  7 pkt.
3.  Roller Chojnice  6 pkt.
4.  Rebel Gdańsk  0 pkt.

 

  GRUPA POŁUDNIOWA
 1.  TMH Polonia Bytom-WTH Wrocław (przełożony)
 2.  Marsjanie Opole-Sielec Sosnowiec 14:4
 3.  TMH Polonia Bytom-Sielec Sosnowiec 16:6
 4.  Marsjanie Opole-WTH Wrocław (przełożony)
 5.  WTH Wrocław-Sielec Sosnowiec (przełożony)
 6.  TMH Polonia Bytom-Marsjanie Opole 5:8
(po 2 kolejkach)
1. TH Marsjanie Opole  6 pkt.
2. Polonia Bytom  4 pkt.
3. Sielec Sosnowiec  2 pkt.
4. WTH Wrocław  0 pkt.
.
Zaległe spotkania:
1. Polonia Bytom-Sielec Sosnowiec (przełożony z 17 maja – Opole)
2. TH Marsjanie Opole-WTH Wrocław (przełożony z 17 maja – Opole)
3. TH Marsjanie Opole-Polonia Bytom (przełożony z 17 maja – Opole)
4.  TMH Polonia Bytom-WTH Wrocław (przełożony z 24 maja – Bytom)
5.  Marsjanie Opole-WTH Wrocław (przełożony z 24 maja – Bytom)
6.  WTH Wrocław-Sielec Sosnowiec (przełożony z 24 maja – Bytom)

 

TAGI
Kobra Brwinów

Videos

  • Najnowsze albumy

stat4u