WYNIKI 3-KOLEJKI PLHR 2014 – GRUPA CENTRALNA +

JA | Wysłany wtorek, Czerwiec 10th, 2014

Wyniki 3-kolejki PLHR 2014 / GRUPA CENTRALNA

20140608_1319591. Kobra Brwinów – Bombers Malbork 8:2
2. ŁKH Łódź – Drachma Bielsko Biała 11:11
3. ŁKH Łódź – Kobra Brwinów 1:14
4. Drachma Bielsko Biała – Bombers Malbork 11:5
5. Kobra Brwinów – Drachma Bielsko Biała 6:6
6. Bombers Malbork – ŁKH Łódź 6:8

(foto) Kobra Brwinów (Malbork – 08.06.2014)
Stoją od lewej: Stworowski Jakub, Popielarz Paweł, Laskowski Tomasz, Kicman Paweł, Janiszek Radosław, Janiszek Arkadiusz
Klęczą od lewej: Rongiers Radosław, Główka Michał, Komorski Wojciech, Ryśniak Mikołaj
Leży: Janiszek Kamil

Strzelcy bramek KOBRA – 08.06 .2014 (28  bramek) :
7– Główka Michał
6 – Stworowski Jakub
4 – Rongiers Radosław
3 – Ryśniak Mikołaj
3 – Laskowski Tomasz
2 – Komorski Wojciech
1 – Janiszek Radosław
1 – Kicman Paweł
1 – Popielarz Paweł

Strzelcy bramek KOBRA po 3 kolejkach (94 bramki) :
21 – Główka Michał
16 – Rongiers Radosław
9 – Rybarczyk Jarosław
9– Laskowski Tomasz
8 – Ryśniak Mikołaj
8 – Janiszek Radosław
8 – Stworowski Jakub
7 – Kicman Paweł
7– Komorski Wojciech
1 – Popielarz

Tabela Grupa Centralna po 3 kolejce
1. Kobra Brwinów 9 meczów 17 pkt., bramki 94:26  (+68)
2. ŁKH Łódź 9 meczów 11 pkt.
3. Drachma Bielsko-Biała 9 meczów 8 pkt.
4. Bombers Malbork 9 meczów 0 pkt.

INNE WYNIKI po 3-kolejkach:

GRUPA PÓŁNOCNA (7.06.2014 – Malbork)
1. Roller Chojnice – Rebel Sport Gdańsk 7:1
2. Mad Dogs Stoczniowiec – MH Automatyka Dragons 14:5
3. MH Automatyka Dragons – Roller Chojnice 5:13
4. Rebel Sport Gdańsk – Mad Dogs Stoczniowiec 4:17
5. Mad Dogs Stoczniowiec – Roller Chojnice 19:5
6. MH Automatyka Dragons – Rebel Sport Gdańsk 6:6

Tabela Grupa Północna po 3 kolejce
1. Mad Dogs Stoczniowiec 9 meczów 17 pkt.
2. Roller Chojnice 9 meczów 10 pkt.
3. MH Automatyka Dragons 9 meczów 8 pkt.
4. Rebel Sport Gdańsk 9 meczów 1 pkt.

GRUPA POŁUDNIOWA (8.06.2014 – Opole)
1. Marsjanie Opole – Polonia Bytom 9:3
2. WTH Wrocław – Sielec Sosnowiec 7:6
3. Sielec Sosnowiec – Marsjanie Opole 1:16
4. WTH Wrocław – Polonia Bytom 1:9
5. Polonia Bytom – Sielec Sosnowiec 10:6
6. WTH Wrocław – Marsjanie Opole 2:17

Tabela Grupa Południowa po 3 kolejce
1 TH Marsjanie Opole 6 meczów 12 pkt.
2 Polonia Bytom 6 meczów 8 pkt.
3 Sielec Sosnowiec 7 meczów 2 pkt.
4 WTH Wrocław 5 meczów 1 pkt.

Zaległe mecze Grupy Południowej 1 kolejka
4. Polonia Bytom – Sielec Sosnowiec
5. TH Marsjanie Opole – WTH Wrocław
6. TH Marsjanie Opole – Polonia Bytom

Zaległe mecze Grupy Południowej 2 kolejka
1. TMH Polonia Bytom – WTH Wrocław
4. Marsjanie Opole – WTH Wrocław
5. WTH Wrocław – Sielec Sosnowiec

TAGI
Kobra Brwinów

Videos

  • Najnowsze albumy

stat4u