KLASYFIKACJA GENERALNA ZMO 2015 – IV MEMORIAŁ ADASIA JANCZEWSKIEGO

JA | Wysłany wtorek, Grudzień 22nd, 2015

DSC02418 hex 28 news21 grudnia 2015r w obiekcie BGŻ BNP Paribas Arena Pruszków odbył się IV Memoriał Adasia Janczewskiego. W czasie ostatnich tegorocznych zawodów jazdy szybkiej cyklu „Zostań Mistrzów Olimpijskich” (ZMO) wyłoniono najlepszych w tym roku zawodników w swoich kategoriach wiekowy. Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim zawodnikom biorących udział w zawodach. Dziękuję osobom które w dużym stopniu przyczyniły się do płynnego przebiegu całego cyklu zawodów w czasie ich trwania i po zawodach: Barbara Michalska i Anna Kurek – rejestracja zawodników, wypisywanie dyplomów i pomoc przy dekoracji; Jarosław Kurek – reportaże foto.; Marcin Dudek, Radosław Michalski – prowadzenie klasyfikacji generalnej; Kamil Majewski, Kamil Janiszek, Radosław Janiszek – sędziowie w czasie zawodów.
Od września 2015 do czerwca 2016 trwa nowa klasyfikacja zawodów cyklu ZMO 2015/2016.
Finał ZMO 2015/2016 oraz V Memoriał Adasia Janczewskiego planowany jest na 20 czerwca 2016r.

Materiał foto. >TUTAJ<

Zostań Mistrzem Olimpijskim 2015 – klasyfikacja generalna:

Dzieci 2010 i młodsze
1. MICHALSKI TADEUSZ 2010r. – 800 pkt
2. MAJEWSKA SABINA 2010r. – 470 pkt
3. SOLENIEC SZYMON 2010r. – 406 pkt
4. PIASECKI PIOTR 2010r. – 360 pkt
5. SZLAGA LENA 2012r. – 359 pkt
6. GAWIN PIOTR 2010r. – 335 pkt
7. MIŁOWANOW MAKSYMILIAN 2011r. – 179 pkt
8. NIEMIROWICZ-SZCZYT KAJETAN 2010r. – 177 pkt
9. SZULAKIEWICZ JOANNA 2010r. – 170 pkt
10. OPRZĄDEK JAKUB 2010r. – 135 pkt
11. MIODUSZEWSKI JAN 2010r. – 120 pkt
12. DWORNIK OLIWIA 2010r. – 85 pkt
13. WIECZOREK ŁUCJA 2010r. – 80 pkt
14. JURKIEWICZ MARTYNA 2011r. – 61 pkt
15. ORŁOWSKA MAJA 2010r. – 40 pkt
16. BIEGAJ HANNA 2011r. – 32 pkt
17. JĘDRASIK MARCJANNA 2010r. – 32 pkt
18. SZYMANEK MATEUSZ 2011r. – 29 pkt

Junior F 2008 – 2009
1. CHIJIOKE OLAF 2008r. – 900 pkt
2. SZLAGA MATEUSZ 2009r. – 595 pkt
3. DUDEK ALEKSANDRA 2009r. – 530 pkt
4. WĄGRODZKA ALEKSANDRA 2008r. – 370 pkt
5. MICHALSKI WOJCIECH 2008r. – 212 pkt
6. WOJTAŚ PIOTR 2008r. – 166 pkt
7. ZDANOWSKA LUKRECJA 2009r. – 121 pkt
8. BILSKI FRANCISZEK 2009r. – 97 pkt
9. RAJCHELT MARTYNA 2009r. – 80 pkt
10. ZDANOWSKI MARCELI 2009r. – 77 pkt
11. KANIA MACIEJ 2008r. –  62 pkt
12. PIASECZNA DANUTA 2009r. – 60 pkt
12. BARTKOWSKI ANTONI 2009r. – 60 pkt
14. ZAGDAŃSKA HANNA 2008r. – 60 pkt
15. SZYMANEK PAULINA 2009r. – 58 pkt
16. PAŁASZ BERENIKA 2009r. – 55 pkt
17. MIODUSZEWSKA JULIA 2009r. – 54 pkt
18. KOWALCZYK POLA 2009r. – 50 pkt
18. LEWANDOWSKA KLARA 2009r. – 50 pkt
18. EISMONT KAROLINA 2008r. – 50 pkt
18. LASOCKI IGOR 2008r. – 50 pkt
22. WIŚNIEWSKA MAJA 2008r. – 45 pkt
22. BERLIŃSKA JANINA 2008r. – 45 pkt
22. GODLEWSKA ANNA 2009r. – 45 pkt
25. STĘPNIEWSKA LENA 2008r. – 40 pkt
25. KONOPKA ANTONINA 2008r. – 40 pkt
25. KOZŁOWSKA KLARA 2009r. – 40 pkt
28. WOJTAS PIOTR 2008r. – 36 pkt
28. FIODOR PAULINA 2009r. – 36 pkt
30. PORSZEWSKA DOMINIKA 2008r. – 32 pkt
30. WITKOWSKA ZOFIA 2009r. – 32 pkt
30. KARPIŃSKA AMELIA 2008r. – 32 pkt
30. PIASECZNA PAULINA 2008r. – 32 pkt
30. DOROSZEWSKA DOMINIKA 2008r. – 32 pkt
35. SOBCZAK STANISŁAW 2009r. – 29 pkt
35. BERLIŃSKA HANNA 2009r. – 29 pkt
35. WOJDAŁA ANNA 2009 – 29 pkt
35. WOJCIECHOWSKA POLA 2009r. – 29 pkt
35. PYŁOŻYŃSKA JULIA 2009r. – 29 pkt
35. BUCZKOWSKA ZUZANNA 2009r. – 29 pkt
35. PASTERNAK MAJA 2009r. – 29 pkt
42. STASIUK GABRYSIA 2008r. – 26 pkt
42. PIANTA WERONIKA 2009r. – 26 pkt
42. PAŁKA FRANCISZEK 2009r. – 26 pkt
42. SAMERYT JULIA 2009r. – 26 pkt
46. KORGÓL ANTONI 2008r. – 24 pkt
46. KANIA MARIA 2008r. – 24 pkt

Junior E 2006 – 2007
1. CHIJIOKE KRZYSZTOF 2006r. – 732 pkt
2. GAWIN KACPER 2006r. – 660 pkt
3. RÓŻYCKI FILIP 2007r. – 455 pkt
4. MAJEWSKA MALWINA 2007r. – 332 pkt
5. DURTAN MAŁGORZATA 2007r. – 289 pkt
6. GRUDEK HANNA 2007r. – 284 pkt
7. MODZELEWSKI FRANCISZEK 2006r. – 220 pkt
8. SOLENIEC MAREK 2007r. – 180 pkt
9. NIEMIROWICZ-SZCZYT MAKSYMILIAN 2006r. – 158 pkt
10. ROKICKA ANNA 2007r. – 140 pkt
11. MODZELEWSKA NINA 2006r. – 101 pkt
12. ZATYKA JAN 2006r. – 100 pkt
13. KRASZEWSKA-CIĄKAŁA ALICJA 2006r. – 97 pkt
14. KOWALCZYK ALICJA 2006r. – 96 pkt
15. CICHOCKI MARCELI 2007r. – 93 pkt
16. BILSKI ANTONI 2007r. – 88 pkt
17. SŁOMKOWSKI ADAM 2006r. – 81 pkt
18. KUCZYŃSKA MARIA 2006r. – 80 pkt
19. UCZYŃSKI ANDRZEJ 2006r. – 77 pkt
20. CHACIŃSKI BARTOSZ 2007r. – 72 pkt
21. CIEŚLIKOWSKI BARTOSZ 2007r. – 55 pkt
22. KANIA MICHAŁ 2006r. – 51 pkt
23. SZYMANEK MARTA 2006r. – 50 pkt
23. WĄDOŁOWSKA JULIA 2006r. – 50
25. DWORNIK NATALIA 2007r. – 48
26. NIEMIROWICZ ALEKSANDRA 2006r. – 45
27. PAWLAK JULIA 2007r. – 44 pkt
28. KUCHARSKA ADA 2006r. – 40 pkt
28. KAKOWSKA GABRIELA 2006r. – 40 pkt
28. WOJDALSKI KRZYSZTOF 2007r. – 40 pkt
31. LISIECKA POLA 2006r. – 36 pkt
32. PAWŁOWSKA MARIANNA 2007r. – 32 pkt
33. SZUKALSKI IGNACY 2007r. – 26 pkt
33. RZEPIELA BARBARA 2007r. – 26 pkt
33. DOBROWOLSKA JULIANNA 2006r. – 26 pkt
33. RUSAK ANTONI 2007r. – 26 pkt
37. DAMASZ OLIWIA 2007r. – 24 pkt
38. KANIA MARIA 2007r. – 22 pkt
38. STĘPNIEWSKA OLIWIA 2006r. – 22 pkt

Junior D 2004 – 2005
1. JANASIK MAGDALENA 2005r. – 820 pkt
2. BUCZYŃSKI JACEK 2005r. – 480 pkt
3. KARWOWSKI JAKUB 2005r. – 220 pkt
3. MICHALSKA ZUZANNA 2004r. – 220 pkt
5. SĘK MILENA 2005r. – 200 pkt
6. DURTAN PATRYCJA 2005r. – 190 pkt
7. CICHOCKA JULIANNA 2005r. – 180 pkt
8. RAJCHELT WERONIKA 2004r. – 136 pkt
9. JURKIEWICZ PATRYCJA 2005r. – 105 pkt
10. ZIELIŃSKA ALEKSANDRA 2005r. – 100 pkt
11. PAWLAK ADAM 2004r. – 90 pkt
12. SZULAKIEWICZ ALICJA 2005r. – 45 pkt
13. WIRASZKA IGOR 2005r. – 36 pkt
14. WOŹNICKI ALEKSANDER 2005r. – 32 pkt

Junior C 2002 – 2003
1. JANASIK ZUZANNA 2002r. – 780 pkt
2. GRUDEK BARBARA 2003r. – 580 pkt
3. ZIENTEK BARTŁOMIEJ 2002r. – 500 pkt
4. BUCZYŃSKI MAREK 2002r. – 230 pkt
5. FABIJAŃSKI KAMIL 2003r. – 185 pkt
6. RÓŻYCKI MAKSYMILIAN 2002r. – 100 pkt
7. JANCZEWSKA PATRYCJA 2002r. – 60 pkt
8. ORZECHOWSKA ZUZANNA 2002r. – 40 pkt
9. LEWANDOWSKA JULIA 2002r. – 36 pkt
10. WĄDOŁOWSKI FELIKS 2002r. – 32 pkt

Mama
1. PUTRA SYLWIA – 840 pkt
2. JANASIK HANNA – 200 pkt
3. SOLENIEC KINGA -100 pkt
4. LEWANDOWSKA KATARZYNA – 80 pkt
4. SŁOMKOWSKA ANNA – 80 pkt
4. SZLAGA JULITA – 80 pkt

Tata
1. NIEMIROWICZ WOJCIECH – 360 pkt
2. SOLENIEC WOJCIECH – 300 pkt
3. SĘK PAWEŁ – 260 pkt
4. MICHALSKI RADOSŁAW – 200 pkt
5. SŁOMKOWSKI SŁAWOMIR – 160 pkt
6. DURTAN PIOTR -80 pkt
7. SZEWCZUK TOMASZ -60 pkt
7. WĄDOŁOWSKI SYLWESTER -60 pkt
9. KUCZYŃSKI KONRAD – 50 pkt

Babcia
1. MIŁOSIŃSKA GRAŻYNA -100 pkt

TAGI
Kobra Brwinów

Videos

stat4u